PIENIĄDZE NA DOWOLNY CEL!

SZYBKO I BEZPIECZNIE

Wakacyjna pożyczka- jaką ofertę wybrać?

data dodania: 2019-07-05

Kto z nas nie chciałby spełnić swojego marzenia o wyjeździe w wymarzone miejsce? Dla niektórych idealna wycieczka to wyprawa w góry, dla innych – podróż nad egzotyczne morze. Niezależnie od tego, gdzie chcielibyśmy spędzić wakacje, potrzebne nam są do tego odpowiednie środki finansowe. Co jednak, jeśli do sfinansowania wymarzonego wyjazdu brakuje nam pewnej kwoty pieniędzy? Warto w takim wypadku rozważyć wzięcie niewielkiej pożyczki.

Wielu osobom pożyczka kojarzy się z niepotrzebnym zobowiązaniem. Czy tak jest faktycznie? Czasami drobna kwota (najczęściej rzędu kilkuset złotych) może pomóc w realizacji marzeń – nie tylko swoich, ale także rodziny. Tak jest niewątpliwie w przypadku pożyczki na wakacje; należy przede wszystkim pamiętać, że niewielkie zobowiązanie nie obciąży zbyt mocno domowego budżetu, a umożliwi wyjazd w wymarzone miejsce.

Pożyczka na wczasy - czym dokładnie jest?

Są osoby, które mimo ciężkiej pracy nie wyjeżdżają nigdzie na wakacje. Wolą spędzić dni wolne w domu i dzięki temu zaoszczędzić. Inni jednak chcą zwiedzać świat, odwiedzać nowe kraje, bywać w nowych miejscach, jednak na to potrzebne są pieniądze. Nie zawsze uda się w ciągu roku zaoszczędzić na zagraniczną wyprawę. W zrealizowaniu swoich planów może pomóc pożyczka na wakacje. Może to być chwilówka, kredyt gotówkowy lub wykupienie wycieczki w biurze podróży, za którą będzie się płacić w ratach. Możliwości jest wiele, zatem należy wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Kiedy warto wziąć pożyczkę na wakacje?

Po pierwsze, warto zastanowić się, gdzie konkretnie chcemy pojechać i jakie dodatkowe wydatki musimy uwzględnić. Należy pamiętać przede wszystkim, że na koszt wyjazdu składają się nie tylko opłaty za wynajem hotelowego pokoju czy cena posiłków – doliczyć trzeba również wydatki na bilety wstępu, pamiątki czy innego rodzaju drobne przyjemności. Często okazuje się, że wyliczona wcześniej kwota jest po prostu niewystarczająca, a nam brakuje środków na zakup niektórych rzeczy. Jak zapobiec takiej sytuacji, jeśli nie posiadamy większej ilości oszczędności? Jednym z rozwiązań może być wzięcie pożyczki – w ten sposób zyskamy dodatkowe środki „na wszelki wypadek”.

Kiedy jeszcze warto zastanowić się nad zaciągnięciem niewielkiego zobowiązania, jeśli w grę wchodzą wakacje? Przede wszystkim wtedy, gdy koszt wyjazdu do naszego wymarzonego miejsca nieco przerasta nasze możliwości finansowe. Mowa oczywiście o sytuacji, gdy brakująca suma sięga kilkuset złotych lub jest niewiele wyższa; w innym przypadku należy poważnie rozważyć sens takiej wycieczki lub po prostu wybrać inne miejsce. Jeśli jednak niewielka pożyczka pozwoliłaby na spełnienie marzenia całej rodziny, to jak najbardziej warto przemyśleć tę opcję, szczególnie, że zobowiązanie nie powinno zbyt mocno obciążyć domowego budżetu w kolejnych miesiącach.

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą?

Wybór pożyczki jest zawsze sprawą istotną, którą trzeba dokładnie rozważyć - bez względu na to, czy kupuje się ją na ważny, czy bardziej rozrywkowy cel. Pożyczka na wakacje również obciąży budżet, więc trzeba podejść do niej jak do każdego innego kredytu. Należy zastanowić się, ile dokładnie możemy pożyczyć, jak wysokie raty jesteśmy w stanie spłacać miesięcznie, a także przejrzeć dobrze oferty, by znaleźć możliwie najtańszą z nich.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić, jest sprawdzenie swoich możliwości kredytowych, co pozwoli nam oszacować koszty. Bogatsi o tę wiedzę możemy już dowolnie wybierać, porównywać w rankingach, sprawdzać zestawienia, a ostatecznie zaciągnąć nawet pożyczkę na wakacje przez internet. W tej chwili jest to możliwe nawet w przypadku biur podróży. To olbrzymia wygoda i można to zrobić w dowolnej chwili - wystarczy mieć odpowiedni sprzęt, trochę czasu i dostęp do internetu. Zawsze wczytujmy się jednak we wszystkie regulaminy, sprawdzajmy jakie opłaty dodatkowe wejdą w skład pożyczki i przeczytajmy umowę przed jej podpisaniem.

Siedziba główna

Ganu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
25-370 Kielce
ul. Żeromskiego 25/4
NIP: 959-194-22-17

Nasze placówki

Posiadamy aż 15 placówek
w 5 województwach!

Stosowanie do obowiązków informacyjnych nałożonych przepisami prawa firma Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,
iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych współpracuje z nastepujacymi pożyczkodawcami:
NG Partners Sp. z o.o. oraz LS Nexum Sp. z o.o.

Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,iż w ramach pośrednictwa w zakresie udzielania produktów finansowych , współpracuje z następującymi pożyczkodawcami : NG PARTNERS Sp.zo.o. KRS: 0000574341, LS NEXUM Sp.zo.o. KRS:0000657839.
Ganu spółka z o.o. Sp.k. w ramach zawartych umów z ww. podmiotami otrzymuje wynagrodzenie oraz posiada umocowanie do zawierania umów o dany produkt finansowy.

Projekt i realizacja strony internetowej NET-atak
© 2023 Ganu spółka z o.o. Sp.k