PIENIĄDZE NA DOWOLNY CEL!

SZYBKO I BEZPIECZNIE

Pożyczki Skarżysko-Kamienna


Szukasz rzetelnej firmy pożyczkowej? Potrzebujesz pilnego wsparcia w obliczu długów? Postaw na Pożyczkę OKAY. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w udzielaniu produktów finansowych, takich jak pożyczka w Skarżysku-Kamiennej. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, a także lubelskiego, mazowieckiego, śląskiego i łódzkiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Szybka pożyczka bez BIK Skarżysko-Kamienna

Niezależnie od rodzaju pożyczki, o którą się ubiegasz, możesz liczyć na sprawne działania z naszej strony. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Pieniądze zaś otrzymasz już w 15 minut. Ale szybkość to nie jedyna zaleta współpracy z naszym biurem pożyczkowym. W ramach udzielenia pożyczki bez BIK w Skarżysku-Kamiennej, a także innego rodzaju wsparcia możesz liczyć na:

  • przejrzystą, bezpieczną umowę,
  • kompleksowe wsparcie finansowo-prawne,
  • dogodny termin i miejsce uzyskania pieniędzy.

Jeśli więc Twoje konto bankowe zostało zajęte przez komornika, nie masz zdolności kredytowej lub posiadasz negatywną historię kredytową, zapraszamy do kontaktu w sprawie pożyczki bez BIK w Skarżysku-Kamiennej. Zweryfikujemy Twoją sytuację i udzielimy Ci wsparcia zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Pożyczki Skarżysko-Kamienna - zaufaj ekspertom!

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób zadłużonych. Każdy, kto znalazł się w nagłej potrzebie finansowej, może zwrócić się do naszych Doradców. Udzielamy:

  • pożyczek ratalnych,
  • chwilówek (pożyczek) krótkoterminowych.

Więcej informacji uzyskasz w naszych biurach lub telefonicznie. Biuro pożyczkowe Pożyczki OKAY w Skarżysku-Kamiennej mieści się przy ulicy Sokolej 10. Biuro jest czynne w godzinach od 9 do 17, od poniedziałku do piątku. Zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Nasz Doradca Klienta dokładnie wyjaśni Ci szczegółową ofertę pożyczki w Skarżysku-Kamiennej oraz dopasuje warunki jej udzielenia do Twoich potrzeb.


26-110 Skarżysko-Kamienna
ul. Sokola 10


Zadzwoń: 791-191-492


skarzysko-kam@pozyczkaokay.pl


Doradca klienta – Anna Sypek

Pracownik terenowy – Dominik Oraniec 533-441-541


Czynne od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00

Siedziba główna

Ganu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
25-370 Kielce
ul. Żeromskiego 25/4
NIP: 959-194-22-17

Nasze placówki

Posiadamy aż 15 placówek
w 5 województwach!

Stosowanie do obowiązków informacyjnych nałożonych przepisami prawa firma Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,
iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych współpracuje z nastepujacymi pożyczkodawcami:
NG Partners Sp. z o.o. oraz LS Nexum Sp. z o.o.

Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,iż w ramach pośrednictwa w zakresie udzielania produktów finansowych , współpracuje z następującymi pożyczkodawcami : NG PARTNERS Sp.zo.o. KRS: 0000574341, LS NEXUM Sp.zo.o. KRS:0000657839.
Ganu spółka z o.o. Sp.k. w ramach zawartych umów z ww. podmiotami otrzymuje wynagrodzenie oraz posiada umocowanie do zawierania umów o dany produkt finansowy.

Projekt i realizacja strony internetowej NET-atak
© 2023 Ganu spółka z o.o. Sp.k