PIENIĄDZE NA DOWOLNY CEL!

SZYBKO I BEZPIECZNIE

Sezon na pożyczki świąteczne- sprawdź ile wydasz w te święta!

data dodania: 2018-12-12

Poczynając od kosztów związanych z uroczystą kolacją, po te związane z kupnem prezentów dla najbliższych, podczas świąt możemy być pewni, że wydamy sporo pieniędzy. Nie zawsze mamy jednak wystarczająco dużo środków na koncie.
W artykule pokażemy Ci, jaką pożyczkę świąteczną wziąć, byś mógł się cieszyć magią Bożego Narodzenia.

Moda na pożyczki świąteczne?

W okresie świątecznym, statystycznie, coraz więcej Polaków bierze pożyczki. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem grudzień jest prawdopodobnie najbardziej kosztownym miesiącem w roku. Warto więc zacząć planować swoje wydatki jeszcze miesiąc przed samymi świętami. W ten sposób będziemy wiedzieć, jaka kwota ewentualnych pożyczek świątecznych będzie nam najbardziej odpowiadać.

Ilu członków liczy Twoja rodzina? Ile chciałbyś wydać na prezent dla każdego z nich? Pomyśl też o wydatkach niezwiązanych z samymi podarunkami. Czy będziesz w tym roku potrzebował nowego bożonarodzeniowego drzewka?
Czy chcesz udekorować swój dom? Czy zapraszasz gości do siebie, czy odwiedzasz swoją rodzinę?

To wszystko złoży się na Twój świąteczny kosztorys. Znajdź więc chwilkę wolnego czasu i prześledź wszystkie szczegóły tak, byś dokładnie wiedział, ile wydasz i czy pożyczki świąteczne są dla Ciebie koniecznością.

Ile kosztują święta?

Trudno jest wyciągnąć średnią wydatków świątecznych statystycznego Polaka, w końcu każdy z nas znajduje się w innej sytuacji materialnej, mamy też różne preferencje.

Jesteśmy jednak w stanie określić ile mniej więcej kosztują nasze święta. Statystyczny Polak na organizację świąt wydaje 820 złotych.
Co więcej, ponad połowa z nas jest zdania, że to zdecydowanie za dużo – może stąd właśnie bierze się popularność pożyczek świątecznych.

Średnia wartość podarku znalezionego pod choinką rok temu wynosiła 170 złotych. Ankietowani, którzy brali udział w badaniach, najbardziej ucieszyliby się z prezentu w postaci ubrań (21%), kosmetyków (20%) i elektroniki (17%). Są to rzeczy, które do najtańszych nie należą, dlatego też prezenty są głównym powodem  kosztowności naszych świąt.

Wielu z nas często nie ma jednak aż tak dużej kwoty, którą mogłoby w całości przeznaczyć na jeden cel, a jednocześnie chcielibyśmy sprawić przyjemność naszym bliskim. Właśnie tutaj przychodzą z pomocą pożyczki świąteczne. Jeśli wybierzesz odpowiednią, to nie będziesz musiał się martwić o pusty portfel w grudniu.

Pożyczki świąteczne

Kwota naszej pożyczki powinna wynosić od 1000 do 2000 złotych, tak, by pokryć wszystkie koszty związane ze świątecznymi przygotowaniami i prezentami dla najbliższych. Trzeba jednak myśleć przyszłościowo, nie tylko o samych świętach, ale też o spłacie pożyczek świątecznych. Jaki sposób będzie najlepszy?

Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie spłata pożyczki ratami. W końcu głównym problemem w czasie świąt jest fakt, że musimy roztrwonić niemałe pieniądze w bardzo krótkim czasie. Zastanów się, jaki okres spłaty będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Czy jesteś w stanie spłacić pożyczkę w ciągu pół roku, czy potrzebujesz więcej czasu?  Pamiętaj jednak, by zwrócić uwagę na opłaty związane ze swoją pożyczką, które będą minimalne większe w przypadku dłuższego okresu spłaty.

Wiesz już wszystko o pożyczkach świątecznych? W takim razie pozostaje Ci już tylko jedno – cieszyć się Bożym Narodzeniem!

Siedziba główna

Ganu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
25-370 Kielce
ul. Żeromskiego 25/4
NIP: 959-194-22-17

Nasze placówki

Posiadamy aż 15 placówek
w 5 województwach!

Stosowanie do obowiązków informacyjnych nałożonych przepisami prawa firma Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,
iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych współpracuje z nastepujacymi pożyczkodawcami:
NG Partners Sp. z o.o. oraz LS Nexum Sp. z o.o.

Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,iż w ramach pośrednictwa w zakresie udzielania produktów finansowych , współpracuje z następującymi pożyczkodawcami : NG PARTNERS Sp.zo.o. KRS: 0000574341, LS NEXUM Sp.zo.o. KRS:0000657839.
Ganu spółka z o.o. Sp.k. w ramach zawartych umów z ww. podmiotami otrzymuje wynagrodzenie oraz posiada umocowanie do zawierania umów o dany produkt finansowy.

Projekt i realizacja strony internetowej NET-atak
© 2023 Ganu spółka z o.o. Sp.k