PIENIĄDZE NA DOWOLNY CEL!

SZYBKO I BEZPIECZNIE

Szybkie pożyczki Radomsko

Masz zaciągnięty kredyt w banku i potrzebujesz gotówki? Zgłoś się do naszej firmy pożyczkowej. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w udzielaniu różnego rodzaju pożyczek. Działamy m.in. w Radomsku. Sprawdź, jak uzyskać szynką pożyczkę w Radomsku i gdzie nas znaleźć!

Co to jest pożyczka bez BIK Radomsko?

Wielu naszych klientów pyta o możliwość zaciągnięcia pożyczki bez BIK w Radomsku. Na czym właściwie polega ten rodzaj pożyczki? Chodzi tu o sytuację, w której firma pożyczkowa przekazuje pieniądze klientowi bez sprawdzania informacji o pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Ponieważ jednak zależy nam na rzetelności całego procesu, każdy wniosek o pożyczkę bez BIK złożony w Radomsku dokładnie weryfikujemy. Upewniamy się na przykład, czy osoba starająca się o gotówkę jest wiarygodna i mimo figurowania w BIKu możemy podjąć współpracę. Jeżeli nasza analiza będzie pozytywna, uzyskasz szybką pożyczkę w Radomsku!

Pożyczki pozabankowe Radomsko

Jakie dokumenty złożyć?

Jeśli chcesz uzyskać pożyczkę pozabankową w Radomsku lub każdy inny rodzaj pożyczki w naszej firmie, przygotuj stosowne dokumenty. Pozwolą nam one m.in. sprawdzić, czy stale mieszkasz na terytorium Polski oraz czy otrzymujesz stałe dochody. W trakcie spotkania w biurze firmy Pożyczka OKAY zostaniesz poproszony o okazanie:

  • aktualnego dokumentu tożsamości,
  • dokumentu poświadczającego Twoje zatrudnienie i wysokość zarobków,
  • ostatniego wyciągu z rachunku bankowego lub zaświadczenia o ostatniej wypłacie.

Rodzaj wymaganych dokumentów zależy od formy Twojego zatrudnienia. Ich pełną listę znajdziesz w zakładce FAQ w odpowiedzi na pytanie: "Jakie dokumenty są potrzebne przy zaciąganiu pożyczki?".

Zapraszamy po szybkie pożyczki w Radomsku!

Nasze biuro pożyczkowe w Radomsku znajduje się przy ulicy Żeromskiego 12. Wejście do biura mieści się na parterze budynku w pobliżu salonu fryzjerskiego. Pożyczek w Radomsku udzielamy wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Biuro pożyczkowe jest nieczynne w sobotę. Jeśli nie odpowiadają Ci godziny pracy naszej firmy, umów się z naszym pracownikiem terenowym w dogodnym dla Ciebie terminie.


97-500 Radomsko
ul. Żeromskiego 12


Zadzwoń: 884-755-229


radomsko@pozyczkaokay.pl


Doradca klienta - Magdalena Szyja

Pracownik terenowy – Marek Kasprzyk - 791-666-830

Kierownik Regionu - Katarzyna Kempska - 533-553-174


Czynne od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00


Siedziba główna

Ganu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
25-370 Kielce
ul. Żeromskiego 25/4
NIP: 959-194-22-17

Nasze placówki

Posiadamy aż 15 placówek
w 5 województwach!

Stosowanie do obowiązków informacyjnych nałożonych przepisami prawa firma Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,
iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych współpracuje z nastepujacymi pożyczkodawcami:
NG Partners Sp. z o.o. oraz LS Nexum Sp. z o.o.

Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,iż w ramach pośrednictwa w zakresie udzielania produktów finansowych , współpracuje z następującymi pożyczkodawcami : NG PARTNERS Sp.zo.o. KRS: 0000574341, LS NEXUM Sp.zo.o. KRS:0000657839.
Ganu spółka z o.o. Sp.k. w ramach zawartych umów z ww. podmiotami otrzymuje wynagrodzenie oraz posiada umocowanie do zawierania umów o dany produkt finansowy.

Projekt i realizacja strony internetowej NET-atak
© 2023 Ganu spółka z o.o. Sp.k