PIENIĄDZE NA DOWOLNY CEL!

SZYBKO I BEZPIECZNIE

Jaki prezent wybrać na Dzień Ojca?

data dodania: 2018-08-04
Co roku zastanawiamy się nad tym samym. Co by tu kupić swojemu tacie na Dzień Ojca. Najlepiej na początku zastanowić się co nasz tata lubi. Może jest fanem sportowych emocji albo nowinek technologicznych. Wtedy mamy już bazę do tego, gdzie rozpocząć nasze poszukiwania prezentu. Nie zapomnijmy, jednak o życzeniach. Nic tak nie wzruszy ojca, jak szczere podziękowania za trud wychowania, za cierpliwość i wspólnie spędzone chwile.

DLA FANÓW MOTORYZACJI

Dla miłośników motoryzacji ciekawym pomysłem będzie przejażdżka sportowym samochodem, który na co dzień nie jest osiągalny. Takich ofert nie brakuje, jednak ostrzegamy, że są to w miarę drogie propozycje. Dla ojców, którzy spędzają dużo czasu w swoich samochodach dobrym prezentem będzie m.in. zestaw głośnomówiący. Odbieranie telefonu podczas jazdy jest bardzo niebezpieczne, dlatego taki zestaw ułatwi kontakt z rodziną i będzie bezpieczniejszy dla kierowcy. Możemy także nagrać na płytę ulubione kawałki taty, by w każdej chwili mógł je odtworzyć w aucie lub w domu. Samochodowy wieszak na ubrania przyda się każdemu tacie, który lubi elegancko się ubrać. To sposób, by bez problemu przewieźć ubrania bez zmartwień o jakieś zagniecenia. Innym motoryzacyjno-podróżniczym pomysłem jest nawigacja.

DLA SPORTOWCÓW

Dla ojców-sportowców najlepszym prezentem będzie wspólne wyjście na spotkanie jego ulubionej drużyny lub bilet na mecz. Wspólne kibicowanie zawsze zbliża oraz zapewnia niezapomniane wspomnienia. Mecze piłki nożnej, siatkarzy, spotkania żużlowe, koszykówka lub zawody tenisowe. Możliwości jest sporo.

DLA WIDZÓW

Nie każdy lubi sport, dlatego można także pomyśleć o bilecie na koncert, do teatru lub kina. Zabawna komedia, wojskowe przeżycia lub dźwięki orkiestry.  W naszym regionie nie brakuje licznych występów i spotkań filmowych oraz ciekawych miejsc, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

DLA GADŻECIARZY

Na Dzień Ojca można też kupić ciekawy gadżet z symboliką tego dnia. Koszulka z napisem „Najlepszy tata”, lub poduszka, kubek, brelok. Lato to sezon grillowania, więc można też pomyśleć nad oryginalnym fartuchem dla taty, który czuwa nad kiełbaskami, karkówką i innymi pysznościami z grilla. Te wyjątkowe przedmioty codziennie będą przypominać naszym ojcom, że są najlepsi na świecie.

DLA MAJSTERKOWICZÓW

Tata to często bohater w swoim domu. Naprawi kran, wymieni żarówkę, nasmaruje huśtawkę lub dokręci śrubkę. W takim przypadku niezbędny będzie dobry zestaw narzędzi. Dobry sprzęt ułatwia niewątpliwie prace, których w domach zawsze jest dużo.
Nie zapomnijmy także o tradycyjnych prezentach takich jak kremy i inne kosmetyki, perfumy, krawaty, skarpetki lub słodkości. Nawet najdrobniejszy prezent, ale szczerze wręczony ucieszy tatę. Pamiętajcie także o życzeniach.
Siedziba główna

Ganu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
25-370 Kielce
ul. Żeromskiego 25/4
NIP: 959-194-22-17

Nasze placówki

Posiadamy aż 15 placówek
w 5 województwach!

Stosowanie do obowiązków informacyjnych nałożonych przepisami prawa firma Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,
iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych współpracuje z nastepujacymi pożyczkodawcami:
NG Partners Sp. z o.o. oraz LS Nexum Sp. z o.o.

Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,iż w ramach pośrednictwa w zakresie udzielania produktów finansowych , współpracuje z następującymi pożyczkodawcami : NG PARTNERS Sp.zo.o. KRS: 0000574341, LS NEXUM Sp.zo.o. KRS:0000657839.
Ganu spółka z o.o. Sp.k. w ramach zawartych umów z ww. podmiotami otrzymuje wynagrodzenie oraz posiada umocowanie do zawierania umów o dany produkt finansowy.

Projekt i realizacja strony internetowej NET-atak
© 2023 Ganu spółka z o.o. Sp.k