PIENIĄDZE NA DOWOLNY CEL!

SZYBKO I BEZPIECZNIE

Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka

data dodania: 2019-01-18

Dzień Babci i Dzień Dziadka nadchodzą wielkimi krokami. 21 i 22 stycznia to daty, które powinien znać każdy kochający wnuk. W dzieciństwie z tej okazji przygotowywało się laurki, wierszyki i własnoręczne wypisane życzenia. Choć teraz pewnie również by ich to ucieszyło, warto pomyśleć o bardziej "dorosłej" niespodziance.

Swoją wdzięczność za okazaną miłość i ciepło wnuki powinni okazywać dziadkom przez cały rok, na setki sposobów. Jednak w dniu ich święta, warto szczególnie pokazać im, jak bardzo ich kochamy.

Poniżej podpowiadamy jakie prezenty wybrać dla naszych dziadków.

Kosmetyki

Naszym dziadkom napewno przyda się jakiś ciekawy kosmetyk. Niektóre drogerie z tej okazji przygotowują specjalne zestawy dla kobiet i mężczyzn w atrakcyjnych cenach.

Biżuteria

Babcia jak każda kobieta lubi błyskotki. Doskonałym prezentem mogą okazać się kolczyki lub łańcuszek. Dla dziadka odpowiedni może okazać się zegarek ze skórzanym paskiem.

Kwiatki i czekoladki

Jednym z najpopularniejszych prezentów są kwiaty. Zarówno te cięte jak i doniczkowe. Każda babcia uwielbia je pielęgnować.
Zarówno dziadek jak i babcia ucieszy się ze słodkości możemy wybrać różnego rodzaju czekolady, czekoladki bądź czekoladowe figurki. Jest to prezent najłatwiej dostępny bo znajdziemy go w każdym sklepie spożywczym.

 

Choć Dzień Babci i Dzień Dziadka są zapisane w kalendarzu osobno, często łączymy je w jedno, składając życzenia obojgu w tym samym dniu. Dlaczego więc nie dać im wspólnego prezentu, który zapamiętają na długo?

Zasłużona chwila relaksu

Po latach poświęconych pracy i rodzinie dziadkom przyda się kilka chwil spokoju i wytchnienia. Relaksacyjny masaż lub wizyta w SPA sprawdzą się pod tym kątem doskonale. Opcji jest całe mnóstwo: masaż pleców, przy użyciu ziołowych stempli, gorących kamieni, a nawet czekolady. Przed zakupem warto wybadać, co przypadłoby do gustu naszym bliskim.

Solna grota dla zdrowia

Starszy wiek niestety niesie ze sobą różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Zimą seniorzy dodatkowo narażeni są na atak bakterii i wirusów. Wizyta w grocie solnej będzie więc dobrym pomysłem dla dziadków, którzy chcieliby podreperować swoją odporność. Jej unikalny mikroklimat pomoże oczyścić organizm, a dodatkowo wyciszyć się i zrelaksować.

 

– Pomysłów na niecodzienny prezent dla babci i dziadka można znaleźć bez liku.  Seniorzy chcą przecież nadal cieszyć się życiem, poznawać nowe rzeczy, a czasem zrobić coś trochę szalonego. Tylko od wyobraźni wnuka zależy, jaki prezent podaruje.

Siedziba główna

Ganu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
25-370 Kielce
ul. Żeromskiego 25/4
NIP: 959-194-22-17

Nasze placówki

Posiadamy aż 15 placówek
w 5 województwach!

Stosowanie do obowiązków informacyjnych nałożonych przepisami prawa firma Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,
iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych współpracuje z nastepujacymi pożyczkodawcami:
NG Partners Sp. z o.o. oraz LS Nexum Sp. z o.o.

Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,iż w ramach pośrednictwa w zakresie udzielania produktów finansowych , współpracuje z następującymi pożyczkodawcami : NG PARTNERS Sp.zo.o. KRS: 0000574341, LS NEXUM Sp.zo.o. KRS:0000657839.
Ganu spółka z o.o. Sp.k. w ramach zawartych umów z ww. podmiotami otrzymuje wynagrodzenie oraz posiada umocowanie do zawierania umów o dany produkt finansowy.

Projekt i realizacja strony internetowej NET-atak
© 2023 Ganu spółka z o.o. Sp.k