PIENIĄDZE NA DOWOLNY CEL!

SZYBKO I BEZPIECZNIE

6 grudnia Mikołajki - idealny prezeny dla dziecka

data dodania: 2018-11-29

6 grudnia MIKOŁAJK- dzień na który z niecierpliwością czeka każde dziecko. Dla rodziców to jedna z wielu okazji
aby wręczyć dziecku wymarzony prezent. Jak trafić w gust dziecka? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy!


 

List do Świętego Mikołaja

Zachęcaj dziecko do napisania listu do Świętego Mikołaja, na pewno okaże się bardzo pomocny. Dzięki niemu dowiesz się jakie są marzenia twojego dziecka, trafisz w jego gust i bieżące potrzeby.

Jaki prezent wybrać?

Pomysłów na prezent dla dziecka na mikołajki jest bez liku, co nie ułatwia dokonania wyboru. Warto kierować się aktualnymi zainteresowaniami dziecka oraz popularnymi upominkami dla dzieci w konkretnych przedziałach wiekowych.

 • dla niemowląt – nie każdy praktykuje wręczanie tak małym dzieciom prezentów na mikołajki, ale można w ten sposób sprezentować im coś praktycznego (karuzelę nad łóżko, maskotkę, przytulankę).

 • dla dwulatka i trzylatka – dla dzieci w tym przedziale wiekowym można polecić zarówno klasyczne zabawki (przytulanki, pluszaki, klocki), jak również zabawki edukacyjne, książeczki i bajki.
 • dla cztero- i pięciolatka – dla dzieci w tym przedziale wiekowym można polecić zabawki inspirowane ulubionymi bajkami, jak również książki, gry i kolorowanki.
 • dla sześcio- i siedmioletniego dziecka – to dobra okazja, by rozwijać zainteresowania dziecka i wręczyć mu wymarzony instrument muzyczny, zestaw klocków o wyższym poziomie trudności lub kolekcję książek ulubionego autora.
 • dla ośmio- i dziewięciolatka – dzieci w tym wieku mają wiele zainteresowań, chętnie sięgają też po gry na konsolę lub komputerowe 
  i to może być dobry trop do zakupu świetnego upominku.
 • dla nastolatka – choć wiele dzieci w tym wieku raczej nie wierzy już w Świętego Mikołaja, to jednak zwyczaj wręczania upominków pozostaje rodzinną tradycją. Nastolatkom można wręczyć elektroniczną kartę podarunkową lub pieniądze, ale też wybrać prezent wspólnie (na przykład nową grę komputerową, planszówkę albo upragnione buty sportowe) lub samodzielnie.

Na co zwrócić uwagę w wyborze prezentu?

By upominek przypadł dziecku do gustu i był dobrze wybranym prezentem, warto zwrócić uwagę na kilka najważniejszych kwestii:

 • Kategoria wiekowa – przy zakupie zabawek dla dziecka to właśnie na ten parametr należy zwrócić uwagę i dobrać zabawkę adekwatną do wieku dziecka.
 • Zainteresowania dziecka – nie warto ślepo podążać za trendami i sugestiami producentów. Zabawka ma przypaść do gustu konkretnemu dziecku więc powinna być zgodna z jego zainteresowaniami.
 • Płeć – wielu producentów oznacza swoje produkty jako zabawki dla chłopców, dla dziewcząt lub uniwersalne, a jeśli nie wiemy, jaki prezent na mikołajki dla chłopca lub dziewczynki wybrać, to właśnie takie oznaczenia producentów ułatwią dokonanie wyboru.
 • Aktualne trendy – nie trzeba podążać za nimi za wszelką cenę, ale wybór zabawki, o której jest obecnie głośno i którą bawią się inne dzieci to z reguły dość dobry pomysł.

Prezenty mikołajkowe nie muszą być drogie lub bardzo wymyślne, ale powinny być dobrze dobrane i przemyślane, bo tylko wówczas faktycznie spodobają się dziecku i dostarczą mu wiele rozrywki i świetnej zabawy.

 

Siedziba główna

Ganu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
25-370 Kielce
ul. Żeromskiego 25/4
NIP: 959-194-22-17

Nasze placówki

Posiadamy aż 15 placówek
w 5 województwach!

Stosowanie do obowiązków informacyjnych nałożonych przepisami prawa firma Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,
iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych współpracuje z nastepujacymi pożyczkodawcami:
NG Partners Sp. z o.o. oraz LS Nexum Sp. z o.o.

Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,iż w ramach pośrednictwa w zakresie udzielania produktów finansowych , współpracuje z następującymi pożyczkodawcami : NG PARTNERS Sp.zo.o. KRS: 0000574341, LS NEXUM Sp.zo.o. KRS:0000657839.
Ganu spółka z o.o. Sp.k. w ramach zawartych umów z ww. podmiotami otrzymuje wynagrodzenie oraz posiada umocowanie do zawierania umów o dany produkt finansowy.

Projekt i realizacja strony internetowej NET-atak
© 2023 Ganu spółka z o.o. Sp.k