PIENIĄDZE NA DOWOLNY CEL!

SZYBKO I BEZPIECZNIE

23 czerwca Dzień Ojca- jaki prezent wybrać?

data dodania: 2019-06-21

23 czerwca Dzień Ojca - jaki prezent wybrać?

Dzień Ojca w Polsce co roku obchodzimy 23 czerwca, czyli już w najbliższą niedzielę! Tego dnia najważniejsze jest po prostu wyrażenie szacunku i wdzięczności, ale nie da się ukryć, że praktycznie każdy tata ucieszy się z choć drobnego upominku. Jeśli nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojego ukochanego taty z okazji jego święta, to spieszymy ci z pomocą. Skorzystaj z naszych pomysłów i spraw przyjemność ojcu.

1. Ciekawy kubek z napisem

Kubek ceramiczny z ciekawym nadrukiem to drobny, ale zawsze mile widziany prezent dla taty. Chyba, że Twój Tata ma już pokaźną kolekcję podobnych upominków – wtedy warto wybrać inną propozycję. Jeśli jednak brakuje mu fajnego kubka do porannej kawy czy popołudniowej herbaty, możesz podarować mu naczynie z napisem: „Jesteś moim bohaterem, Tato”, „Tato, jestem Twoim fanem”,  „Kapitan” lub „Szeryf”. Możesz wybrać klasyczny kubek dla taty lub taki z zaparzaczem, który ułatwi przygotowywanie liściastej herbaty.

2. Szkło do piwa

 Pokal do piwalub kufel będzie towarzyszył Tacie w czasie oglądania meczu, rodzinnego grillowania i odpoczywania w fotelu. W tym przypadku, masz różne możliwości. Możesz wybrać:

  • Klasyczny kufel – koniecznie pojemny i wyposażony w wygodną rączkę. Grube szkło sprawi, że schłodzone piwo na długo zachowa niską temperaturę i ugasi pragnienie w upalne dni.
  • Szklanka do piwa – możesz wybrać klasyczne, czyste szklanki do piwa, bez żadnych nadruków. Ale możesz również zdecydować się na szklankę z ciekawym napisem, który sprawi radość każdemu Tacie. W ofercie znajdziesz także wersję chłodzącą – pomiędzy ściankami naczynia znajduje się specjalny płyn, który po zamrożeniu chłodzi wlany do szklanki napój.
  • Pokal do piwa – dobrym pomysłem są kieliszki sensoryczne do piwa kraftowego – ręcznie tworzone i wyróżniające się unikalnym kształtem, który pozwala wydobyć cały smak i aromat z chmielowego napoju. Tata na pewno będzie zadowolony z takiego prezentu!

3. Otwieracz do butelek

Zanim Twój Tata przeleje zimne piwo do szklanego kufla, musi najpierw otworzyć zakapslowaną butelkę. Pomóż mu w tym i podaruj otwieracz do butelek i piwa– to drobny, ale bardzo przydatny upominek. Otworzy każdą butelkę z różnego typu napojami. Może być to otwieracz o klasycznym kształcie lub taki w formie samolotu, roweru, klucza wiolinowego, pocisku lub gitary. Niektóre otwieracze posiadają magnes, który umożliwia zawieszenie na lodówce, dzięki czemu nigdy nie trzeba będzie ich długo szukać!

4. Książka kucharska

Czy Twój Tata lubi gotować? Niezależnie od odpowiedzi, możesz podarować mu książkę kucharską. Jeśli odpowiedź była twierdząca – rozwiniesz jego zdolności kulinarne, a jeśli przecząca – możesz zachęcić go do kuchennych eksperymentów! Wybierz taką, którą najbardziej przypadnie mu do gustu: „Dania z mielonego mięsa”, „Pizza”, „Szaszłyk i kebab”, „Grillowanie – najlepsze przepisy”, „Mięso na różne okazje”, „Kuchnia dla faceta” czy „Leksykon win”.

5. Ramka na zdjęcie

Ramka na zdjęcie to wcale nie taki banalny pomysł na prezent na Dzień Ojca! Szczególnie jeśli ma być podarkiem od młodszego dziecka. Wystarczy wybrać taką z ciekawą grafiką i fajnym napisem. Tata na pewno ucieszy się z ramki, na której widnieje hasło „Najlepszy na świecie tata” czy „Jego wysokość tata”. Jeszcze tylko włóż do środka wspólne zdjęcie lub własnoręczną laurkę i prezent gotowy!

6. Zestaw do sushi

Tata, który jest fanem kuchni azjatyckiej z pewnością będzie zadowolony, jeśli podarujesz mu akcesoria do sushi. Może być to cały zestaw, lub któreś z jego elementów – deska do serwowania, miseczki, bambusowa mata i inne. Ten oryginalny prezent na Dzień Taty możesz wzbogacić o książkę kucharską, w której znajdzie rozmaite techniki przygotowywania japońskiego specjału.

 

Siedziba główna

Ganu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
25-370 Kielce
ul. Żeromskiego 25/4
NIP: 959-194-22-17

Nasze placówki

Posiadamy aż 15 placówek
w 5 województwach!

Stosowanie do obowiązków informacyjnych nałożonych przepisami prawa firma Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,
iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych współpracuje z nastepujacymi pożyczkodawcami:
NG Partners Sp. z o.o. oraz LS Nexum Sp. z o.o.

Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,iż w ramach pośrednictwa w zakresie udzielania produktów finansowych , współpracuje z następującymi pożyczkodawcami : NG PARTNERS Sp.zo.o. KRS: 0000574341, LS NEXUM Sp.zo.o. KRS:0000657839.
Ganu spółka z o.o. Sp.k. w ramach zawartych umów z ww. podmiotami otrzymuje wynagrodzenie oraz posiada umocowanie do zawierania umów o dany produkt finansowy.

Projekt i realizacja strony internetowej NET-atak
© 2023 Ganu spółka z o.o. Sp.k