PIENIĄDZE NA DOWOLNY CEL!

SZYBKO I BEZPIECZNIE

17 listopada - Ogólnopolski dzień bez długów

data dodania: 2019-11-15

Prawie 3 mln Polaków ma niespłacone zobowiązania, które łącznie przekraczają 73 mld zł.
17 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Bez Długów. Jest to idealny dzień aby uwolnić się od zaległych zobowiązań.

Dzień bez Długów to część akcji mającej na celu uwrażliwienie Polaków na problem zarządzania finansami domowymi. Według przeprowadzonych sondaży aż 77% Polaków uważa, że osoby które zaciągnęły kredyt, mają obecnie w związku z kryzysem finansowym trudności z jego spłatą. Pamiętajmy, że kredytem jest nie tylko pożyczka na zakup domu czy samochodu, ale również zakupy na kartę kredytową czy jakiekolwiek raty. 

Obecnie Polacy znacznie ostrożniej zaciągają kredyty, niż jeszcze rok temu, wynika to z problem spłaty uprzednio zaciągniętych zobowiązań. Najważniejsze jest zdanie sobie sprawy, że nawet najmniejszego zadłużenia nie wolno lekceważyć i należy mu przeciwdziałać możliwie jak najwcześniej. Duży odsetek społeczeństwa  stara się spłacać swoje należności na bieżąco, natomiast reszta uważa spłacanie długów za swój obowiązek. Gdy mamy problem ze spłatą, często podejmujemy dodatkowe pracę aby osiągnąć dodatkowy dochód. Niestety zdaża się, że pożyczamy od znajomych, rodziny, lub... zaciągamy nowy kredyt na spłatę starego. Powoduje to czasem popadnięcie w pętlę zadłużenia, z której niełatwo jest wyjść.

Ogólnopolski Dzień bez Długów to szansa dowiedzenia się, co należy zrobić w sytuacji zadłużenia - jak spłacić swe zobowiązania, jak je negocjować, a przede wszystkim jak ustrzec się przed popadnięciem w sytuację niewypłacalności.

Pierwszym krokiem jest- kontakt z wierzycielem i porozumienie dotyczące polubownej spłaty zadłużenia. Najpoważniejszym problemem jest właśnie brak komunikacji między dłużnikiem a wierzycielem.
Każdy, nawet najmniejszy dług powinien zostać spłacony. Często traktujemy małe długi jako mniej ważne, spłacamy je rzadziej i czujemy do tego mniejszą motywację. To błąd - każdy dług czyni nas przecież dłużnikiem.

Zatem 17 listopada to najlepszy dzień aby udać się na rozmowy do banków, ale również do znajomych, przyjaciół, sąsiadów czy do rodziny - do wszystkich, u których z czymś zalegamy. Uregulujmy swe należności, lub porozmawiajmy szczerze o warunkach spłaty długów.

 

Siedziba główna

Ganu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
25-370 Kielce
ul. Żeromskiego 25/4
NIP: 959-194-22-17

Nasze placówki

Posiadamy aż 15 placówek
w 5 województwach!

Stosowanie do obowiązków informacyjnych nałożonych przepisami prawa firma Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,
iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu produktów finansowych współpracuje z nastepujacymi pożyczkodawcami:
NG Partners Sp. z o.o. oraz LS Nexum Sp. z o.o.

Ganu spółka z o.o. Sp.k informuje,iż w ramach pośrednictwa w zakresie udzielania produktów finansowych , współpracuje z następującymi pożyczkodawcami : NG PARTNERS Sp.zo.o. KRS: 0000574341, LS NEXUM Sp.zo.o. KRS:0000657839.
Ganu spółka z o.o. Sp.k. w ramach zawartych umów z ww. podmiotami otrzymuje wynagrodzenie oraz posiada umocowanie do zawierania umów o dany produkt finansowy.

Projekt i realizacja strony internetowej NET-atak
© 2023 Ganu spółka z o.o. Sp.k